[20:21] crossorigin="anonymous">
top of page
1282618.jpg

Valorant Points (VP) Hakkında

Dünya genelinde birçok ülkede oynanan ve Riot Games tarafından geliştirilen taktiksel, rekabetçi FPS oyunu Valorant, çıkışından bu yana popülerliğini artırmış ve yaygın bir oyuncu kitlesi elde etmiştir.

Milyonlarca oyuncu tarafından severek oynanan oyunda amaç, 5 v 5 mücadelelerde spike adlı bombayı A, B ve C side’larından birine yerleştirip patlatmaktır. Bu esnada rakip oyuncular spike’ı çözmeye çalışarak round puanı için mücadele edecektir. Spike Rush’ta 13 puanı kazanan ilk takım birinci olup rank ve çeşitli skinler kazanır. Kaybeden takım ise rank kaybeder.

Ayrıca Spike Rush modunun yanı sıra oyunda; Escalation gibi eğlenceli farklı modlarda bulunur. Her oyuncu zevkine göre bu modlarda kendi takımıyla rakip takıma karşı mücadele eder.

Valorant’ta ajan görünümü hariç birçok özelleştirme yapılabilir. Bu özelleştirmelerin en önemlileri silah skinleri, aksesuarlar ve spreylerdir.

Silah skinleri özel efekt ve animasyonları ile oyuncuyu motive eden birtakım özelliklere sahiptir. Çoğu oyuncu silah skinlerine sahip olduğunda daha iyi oynadığını savunur. Bu nedenle oyuncular; sıklıkla Ghost, Phantom, Vandal ve Odin gibi stratejik öneme sahip silahlar için özel skinler satın alırlar.

Valorant silah skinleri ve aksesuarları satın almak için Valorant Points (VP) oyun içi para birimi kullanılır.

Valorant VP Satın Al

 

Valorant VP yalnızca gerçek parayla satın alınarak elde edilebilen bir tür premium para birimidir.

Valorant Points satın al işlemi için kozmetik içeriklerini de satın alabileceğiniz oyun içi Valorant Store’u ziyaret etmelisiniz.

Ardından listelenen mevcut VP miktarları olan 115 VP, 150 VP, 600 VP, 1200 VP, 2200 VP, 3500 VP ve 7300 VP seçeneklerinden ihtiyacınız olan miktarı seçip dilediğiniz kadar VP’yi Kredi/Banka kartı veya havale ödemesi aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Bununla birlikte, Valorant resmi mağazasındaki Valorant VP fiyatları pahalı olabilir. Bu nedenle ucuz VP satın almak isteyen çoğu oyuncu GameSatış üzerinden daha indirimli olarak satılan Valorant Points satın alır.

Peki, VP oyun parası ile neler alabilirsiniz? İşte Valorant VP ile satın alabileceğiniz oyun içi öğeler:

 

 • Skinler: Silahlarınız ve karakterleriniz için çeşitli skinler satın alabilirsiniz. Skinler, oyun içindeki karakterlerin ve silahların görünümünü değiştirir ve onlara benzersiz bir görünüm sağlar. Örneğin, farklı renkler, tasarımlar ve temalar içeren skinler mevcuttur.

 • Ajanlar: Valorant'taki farklı ajanları satın almak için VP kullanabilirsiniz. Oyun içindeki her ajanın benzersiz yetenekleri vardır ve oynama şeklinizi ve stratejinizi etkiler.

 • Savaş Bileti: VP, oyunun sezon boyunca süren "Battle Pass" (Savaş Bileti) sistemini satın almak için de kullanılabilir. Savaş Bileti, oyun içi ödülleri ve görevleri kilidini açar.

 • Radyanit Points (Radianite Points): Radyanit Puanları (Radianite Points), silah skinlerinizi yükseltmek için kullanılır. Bu puanları VP kullanarak satın alabilirsiniz.

 • Hediye Kartları: Ayrıca VP'yi, oyun içindeki arkadaşlarınıza hediye göndermek için de kullanabilirsiniz.

 

Yukarıdaki listemizde de yer alan Valorant Points satın al işlemlerinde alım yapabileceğiniz en önemli öğelerden birisi olan Valorant Battlepass yani Valorant Savaş Bileti, bir dizi özel kaplamayı ve ögeyi çok ucuza almanızı sağlayan niteliklere sahiptir.

Sadece 1000 Valorant Points ödeyerek 30 günlük Savaş Bileti satın alabilirsiniz. Bu bilet sayesinde; Radyanit puanı (RP), silah kaplamaları, spreyler, oyun kartları ve aksesuarları alabilirsiniz.

Her Savaş Bileti 55 özel öğe içerir. Dolayısıyla Valorant resmi mağazasından alacağınız tek bir kaplama için vereceğiniz 875 VP yerine sadece 1000 VP ödeyerek 55 özel öğenin sahibi olabiliyorsunuz. İşte Valorant Battlepass hakkında bilmek isteyebileceğiniz tüm detaylar:

Valorant Battlepass ile Daha Çok Kozmetik Öğeye Sahip Ol

 

Valorant Battlepass, oyuncuların belirli bir zaman dilimi boyunca (genellikle bir sezon süresince) oyun içi görevleri tamamlayarak ve oyun oynayarak çeşitli ödülleri kilidini açmasını sağlayan bir sistemdir.

Battlepass genellikle iki bölümden oluşur: Ücretsiz ve Premium. Herkesin erişebileceği ücretsiz bölüm genellikle daha az ödül içerirken, satın alınan premium bölüm genellikle daha fazla ve daha değerli ödüller içerir.

Oyuncular, Battlepass'taki ilerlemelerini, oyun oynayarak ve belirli görevleri tamamlayarak XP (deneyim puanı) kazanarak artırabilirler. Bu XP, Battlepass seviyelerini artırır ve her seviye atladığınızda yeni ödüllerin kilidini açarsınız. Ödüller genellikle oyun içi para birimi, eşsiz silah skinleri, oyun içi çıkartmalar, spreyler ve daha fazlasını içerir. Valorant Savaş Bileti’ni oyun mağazasından satın alabileceğiniz gibi uygun fiyat avantajlarıyla GameSatış VP satışı sayfasından da satın alabilirsiniz.

Valorant (VP) Fiyatları

 

Valorant Points (VP) fiyatları ve paketleri bölgeye ve döviz kurlarına bağlı olarak değişebilir. VP paketlerinin genel yapısı genellikle aşağıdaki gibidir:

 

 • 115 VP paketi

 • 150 VP paketi

 • 600 VP paketi

 • 1200 VP paketi

 • 2200 VP paketi

 • 3500 VP paketi

 • 7300 VP paketi

Yukarıdaki paketler, kullanıcılara daha yüksek miktarlarda VP satın aldıkça ekstra VP sağlar. Ancak, bu VP fiyatlarının ve paketlerinin zaman içinde değişebileceğini ve belirli promosyonlar veya indirimler sırasında farklılık gösterebileceğini unutmayın.

Güncel Valorant VP fiyatları öğrenmek için GameSatış VP satışı sayfasını kontrol etmek en doğru bilgiyi sağlar, çünkü fiyatlar ve paketler, yerel para birimine, vergilere ve döviz kurlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ayrıca GameSatış’tan alacağınız Valorant Points paketleri sadece TR hesaplarında geçerlidir.

Valorant Points (VP) Sıkça Sorulan Sorular

Valorant VP nasıl yüklerim?

 • Valorant istemcisine giriş yapın.

 • Açılan ekranın sağ üst kısımda bulunan VP sembolüne tıklayın.

 • Ardından "Riot PIN ve KODLAR" seçeneği üzerinden yükleme işlemini gerçekleştirin.

Valorant VP kaç TL?

 • Valorant Battle Pass: 232,50 TL

 • Valorant 115 VP: 26,00 TL

 • Valorant 150 VP: 31,35 TL

 • Valorant 600 VP: 123,50 TL

 • Valorant 1200 VP: 232,50 TL

 • Valorant 2200 VP:  418,50 TL

 • Valorant 3500 VP: 651,00 TL

 • Valorant 7300 VP: 1302,00 TL

Valorant Ejder Bıçak kaç VP?

Valorant Ejder Bıçak 4950 VP fiyatıyla Valorant mağazasında yer alıyor. Valorant Ejder Bıçak kaç VP sorusunun yanıtını 4950 VP olarak alan Valorant oyuncuları, oyunun en havalı skinlerinden Ejder Bıçak ile oynamak isterlerse GameSatış üzerinden indirimli VP satın alabilirler:

 

 1. Ejder Bıçak’ın mağazanıza gelmesini bekleyin.

 2. https://www.gamesatis.com/valorant-points adresinden ihtiyacınız olan VP’yi üyeliksiz veya üye girişi yaparak satın alın.

 3. Oyunun ana menüsünün sağ üstünde yer alan VP kısmından kodunuzu aktifleştirin.

 4. Mağazanızdan Ejder Bıçak’ı satın alın.

Riot Games’in göz bebeği FPS oyunu VALORANT’ınoyun için para birimi VALORANT Points oyun içi satın alımlar için kullanılır. VP'ler, oyunculara oyun deneyimlerini özelleştirme ve kozmetik öğeler, karakterler ve silah yükseltmeleri gibi çeşitli içerikleri satın alma imkanı sunar. Satın aldığınız VALORANT Points’ler ile birlikte oyun içi mağazada farklı seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Yeni bir karakter, silahlara eklentiler, kostümler, kozmetik ürünleri ve buna benzer birçok ürün… VP temin etmek için birkaç farklı yol var diyebiliriz. VALORANT Points, çoğunlukla gerçek para karşılığında satın alınıyor olsa da oyun için etkinlikler veya farklı başarılar ile birlikte de kazanabileceğiniz bir para birimidir. Oyuncular, VP'leri güvenli bir şekilde oyun içi mağazada kullanarak istedikleri içeriği satın alabilirler. VP'lerin kullanımı, oyunculara oyun içi deneyimlerini özelleştirme ve oyun içinde ilerleme sağlama konusunda esneklik sunar. Bununla birlikte, VP'lerin güvenliğini sağlamak için oyuncuların yalnızca ByNoGame gibi güvenilir yerden satın almaları ve paylaşmamaları önemlidir. VALORANT, stratejik derinliğe sahip, dünyada çok büyük bir espor sahnesine sahip olan ve sürekli güncellemeler alan bir oyun olduğundan birçok oyuncuya sahiptir. Bu oyuncular ByNoGame'den VP satın alarak oyun içi istedikleri özelleştirmeye sahip olabilirler.

Valorant VP (Valorant Point)

 1 2 3 4 5 

(Yorum adedi: 616 Ortalama Puanı: 4.98)

 

Valorant VP, Valorant oyununda market içi alışverişlerde kullanabileceğiniz para birimidir. Valorant Point fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Valorant VP satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Valorant VP, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. Satın alacağınız Valorant Point yalnızca Türkiye sunucusunda kullanılabilir.

 • indir-removebg-preview

Riot Games tarafından geliştirilen Valorant oyunu, çevrimiçi ve çok oyunculu oynanan oyunlar arasında yer alıyor. 2020 yılından beri piyasada olan Volarant oyunu hem başarılı olay örgüsü hem de profesyonellik içermesi ile geniş bir oyuncu kitlesine hitap ediyor. Oyun içerisinde birinci şahıs nişancı ve taktiksel nişancı özellikleri yer alabiliyor. Valorant points ise oyunda sunulan skinleri satın alarak ilerlemeye yardımcı oluyor. Araştırma ve geliştirme çalışmalarına 2014 yılında başlanan Valorant oyunu, 2020 yılından bu yana oyun sever kullanıcılara sunuluyor. Çevrimiçi oynanan Valorant oyunu ücretsiz ancak oyuna gelen silah kaplamaları Valorant Points kısaca VP ya da Riot Pin (RP) ismi verilen oyun içi para birimi ile satın alınabiliyor. 

Türk Lirası karşılığında satın alınan ve oyun içi para birimi olan Valorant VP ile kullanıcılar mağazalarında kendilerine özel sunulan silah ve bıçak kaplamalarını, yeni çıkan silah koleksiyonlarını hem paket hem de tek silah olarak tercih edebiliyor. Ayrıca Valorant Points kullanarak Savaş Bileti seviyesi yükseltilebilir, Radyanit Puanı satın alınabiliyor ya da ajan kontratı ilerletilebilir. Valorant oyunu hakkında daha fazla bilgi almak için içerik yazısını okumayı sürdürebilirsiniz. Ayrıca Hepsiburada ile Valorant Points çeşitlerine ulaşarak dilediğiniz miktarda sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. 

Valorant Nasıl Oynanır?

“Valorant nasıl oynanır?” sorusu çevrimiçi oyun severler tarafından merak edilerek araştırılıyor. Yakın gelecekte geçen Valorant oyunu bir ajan karakter seçilerek oynanıyor. Oyunda yer alan karakterler farklı kültürlere sahip ve farklı ülkelerden geliyor. Volarant ana oyunda modunda oynanırken iki takım bulunuyor. Her takımda ise 5’er kişilik gruplar yer alıyor. Takımlar kendi içerisinde saldıran ve savunan olarak ikiye ayrılıyor. Her bir karakterin kendine özel ve birbirinden farklı özellikleri bulunuyor. Volarant oyunu oynandıkça oyunun seviyesi ilerliyor ve karakterlerin sahip olduğu yetenekler artış gösteriyor. Volarant rp ile yeni silahlar satın alınarak oyun daha keyifli ve eğlenceli bir hale getirilebiliyor. 

Valorant Oyun Çeşitleri

Valorant oyun çeşitleri oyun severlere sunulan senaryolardan oluşuyor. Oyunda yer alan senaryolar ve özellikler değişiklik gösteriyor. Valorant oyun senaryoları ve özellikleri aşağıda detaylı olarak açıklanıyor. 

 • Derecesiz Mod

Derecesiz modda oyun oynayan oyuncular 13 karşılaşmayı kazandığında ilk takım maçını da kazanmış oluyor. Takımlar arasında saldıran takıma spike isimli bir bomba veriliyor. Saldıran takımda bulunan kişilerin bu bombayı etkinleştirmesi gerekiyor. Savunma takımında yer alan kişiler ise bu bombayı devre dışı bırakabiliyor. 

 • Spike’a Hücum Modu

Spike’a hücum modunda maçın kazanılabilmesi için 4 turun da kazanılmış olması gerekiyor. Oyunda yeteneklerin büyük bir bölümü tamamen şarj edilerek geliyor. Saldıran takımda bulunan tüm oyuncularda bir adet spike bulunuyor. Ancak turlarda yalnızca 1 adet spike kullanılabiliyor. 

 • Rekabete Dayalı Mod

Özellikle rütbe atlanması noktasında rekabete dayalı mod tercih ediliyor. İlk 5 oyun oynandıktan sonra tüm oyunculara bir rütbe atanıyor. Sıralama sisteminin yer aldığı rekabete dayalı mod, standart maçlara benziyor. 

 • Ölüm Maçı Modu

Diğer birçok oyun moduna kıyasla ölüm maçı modu, 14 oyuncuyla oynanıyor. Oyunda yer alan 14 oyuncunun 10 dakika içerisinde 40 öldürmeye ulaşması bekleniyor. Rakipler arasında 40 öldürmeye gelen olmazsa, en yakın seviyeye gelen oyuncu maçı kazanıyor. 

Valorant Rütbeleri Nedir?

Rekabete dayalı bir oyun olan Valorant, diğer açık dünya oyunları gibi maçlardan oluşuyor. Valorant oyununda rekabete dayalı bir sistem belirlendiği için oyuncuların seviyelerini artırabilmesi ancak sunulan bütün görevleri eksiksiz şekilde yerine getirmekle mümkün oluyor. Ayrıca oyuncular görevlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirdikten sonra ek olarak gireceği savaşlarda galibiyet alarak iyi bir performans oluşturabiliyor. Valorant rütbeleri; demir, bronz, gümüş, altın, platin, elmas, yücelik, ölümsüzlük ve radyant olarak çeşitlilik gösteriyor. Ayrıca her bir rütbe kendi içerisinde 1, 2, 3 olarak üçe ayrılıyor. 

Valorant Karakterleri

Valorant oyununda birçok karakter yer alıyor. Karakterler arasından birini seçmek ve şekillendirmek isteyen oyuncular hangi karakterin hangi özelliğe sahip olduğunu öğrenmek için detaylı bir araştırma yapabiliyor. Böylece karakter özelleştirmesi yaparken karakterlerin hangileri olduğu biliniyor. Valorant karakterleri aşağıda detaylı olarak inceleniyor. 

 • Phoenix

Ateşten duvar oluşturan Phoenix, düşmanların görüşünü engelleyebiliyor. Yakar top gibi yeteneklere sahip olan Phoenix aynı zamanda yanar döner özelliği de sunuyor. Ayrıca Phoenix karakterinde fırlattıktan sonra patlayan falso isimli bir işaret küreti yer alıyor. 

 • Jett

Jett karakterinin en büyük özelliği seri bir şekilde yer değiştirmesi oluyor. Bu yeteneği sayesinde Jett karakteri kutuların ve duvarların üzerine zaman kaybetmeden çıkabiliyor. Havada bir süre asılı kalabilen Jett karakteri, kısa süreliğine duman bulutu şeklinde bulutlar oluşturabiliyor. 

 • Viper

Viper karakteri sahip olduğu süper güçler ile bir zehir bulutu oluşturabiliyor. Bu zehir bulutunun içerisine giren düşmanlar rahatlıkla görülebiliyor. Ayrıca Viper karakteri yere çarptığı zaman parçalanan zehirli bir kapsül fırlatıyor. 

 • Sova

Drone’a sahip olan Sova karakteri, düşmanlarının nerede olduğunu ve konumlarını net şekilde görebiliyor. Şok oklarına sahip olan Sova karakteri bu oklar ile takım arkadaşlarını da etkileyebiliyor. Bu nedenle şok oklarının takım arkadaşlarının yanından fırlatılmaması öneriliyor. 

 • Cypher

Tuzak kurmak konusunda usta olan Cypher karakteri, kurduğu tuzaklarla düşmanlarının hareketlerini büyük bir oranda kısıtlıyor. Aynı zamanda Cypher karakteri, düşmanlarının görüş derecelerini de kısıtlayabilir. Ayrıca Cypher karakteri ölmüş olan bir düşmandan diğer tüm düşmanların yerlerini öğrenebilir.

 • Brimstone

Brimstone karakteri haritada bulunan koridorların içi dahil olmak üzere her yere smoke atabiliyor. Bu sayede düşmanların görüşü bir süreliğine kısıtlanabilir. Yakıcı madde yeteneklerine de sahip olan Brimstone, yerde yangın çıkaran bir el bombası oluşturabiliyor. 

 • Sage

Takım arkadaşlarını iyileştirebilme özelliğine sahip olan Sage karakteri oldukça önemli. Sage, arkadaşlarını iyileştirerek oyunda kalmalarını sağlayabiliyor. Ayrıca Sage karakteri ölmüş olan takım arkadaşlarını yeniden canlandırabilir. 

 • Omen

Haritanın üzerinde ışınlanma özelliğine sahip olan Omen karakteri, istediği yere ışınlanabiliyor. Aynı zamanda Omen, düşmanları hiç fark etmeden onları kör edebiliyor. Gizli adım özelliğine sahip olan Omen, karşı takıma yakalanma gibi sorunlar yaşatmıyor. 

Valorant Points Fiyatları

Valorant Points fiyatlarına Hepsiburada’nın dijital ürünler kategorisinden erişebilirsiniz. Farklı fiyatlarla satışa sunulan Valorant Points çeşitlerini görüntüleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olanını seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz. Valorant Points çeşitlerini artan fiyat, azalan fiyat, çok satanlar, çok değerlendirilenler, yüksek puanlılar, indirim oranı ve yeni eklenenler şeklinde sıralayabilirsiniz. Artan fiyata göre sıralama yaptığınızda en ekonomik fiyatlı Valorant Points’e ulaşabilirsiniz. Filtreleme özelliklerini kullanarak arama hacminizi daraltabilir ve aradığınız ürüne daha kısa sürede ulaşarak vakitten tasarruf edebilirsiniz. En az ve en çok olacak şekilde fiyat aralığı girerek doğrudan bütçenize hitap eden Valorant Points çeşitlerini listeleyebilirsiniz. Satıcı seçiminde herhangi bir kararsızlık yaşıyorsanız kullanıcı yorumlarını okuyabilir ya da hızlı teslimat yapanı tercih edebilirsiniz. Hepsiburada’nın “Yarın Kapında” özelliğini kullanarak bugün sipariş verdiğiniz ürünü konumunuza bağlı olarak yarın teslim alabilirsiniz. Olası indirim ve kampanyaları değerlendirmek için “Süper Fiyat, Süper Teklif” kısmına ya da “Kampanyalar” bölümüne göz atabilirsiniz

Valomacro'dan Bonuslu VP Satın AL

Riot Games tarafından geliştirilen, 2020 yılında piyasaya sürülen ve piyasaya çıktığından beri büyük bir ivme ile adından bahsettiren Valorant, en çok oynanan FPS oyunları arasında yer almayı başardı. Tabi ki her oyunda da bulunduğu üzere Valorant’ta da oyun içi satın alımlar yapılmaktadır. Oyuncular oyun içerisinde sevdikleri silahlar, karakterler için çeşitli görünüşler satın almaktadırlar. Tabi ki Riot Games'in yapmış olduğu bütün oyunlarda bu satın alımların oyunun rekabetine herhangi bir katkısı ya da zararı bulunmamaktadır. Bu oyun iç ürünlerin satın alımında kullanılan, oyuncuların e-pin satın alarak elde ettiği para türüne Valorant Points denmektedir. Bu Valorant VP’lere Kopazar üzerinden, Valorant'ın kendi satış fiyatlarından daha uyguna sahip olabilirsiniz. Böylece oyun içerisinde almak istediğiniz herhangi bir içeriği uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Kopazar.com üzerinde satışı bulunan ucuz VP seçeneklerinden, bütçenize en uygun olanını seçerek alabilir ve Valorant’ta istediğiniz içeriği kolayca sahip olabilirsiniz.

Valorant Points (VP) Nedir?

Valorant VP nedir? Valorant oyununda oyun içerisinde daha avantajlı oyun içeriklerini almanıza olanak sağlayan para birimine Valorant Points denmektedir. Valorant Points ile oyun içerisinde, genellikle oyunu oynayarak ya da oyunun size kendisinin vermediği içerikleri almak için kullanılır. Valorant VP, oyunculara belli ödemeler karşılığında belli miktarlarda VP olacak şekilde satılır. Kullanıcılar bu ödemeleri ile hem oyun yapımcılarını desteklemiş olur hem de oyun içerisindeki diledikleri içeriklere sahip olabilirler. Bildiğiniz üzere Riot Games, oyun içi içerik satıyor ancak bu oyun içi içerikler ile oyuncular birbirleri üzerinde herhangi bir üstünlük kuramıyorlar. Yalnızca oyunu oynarken, silahlarına ya da karakterlerine çeşitli görünüşler satın alıyorlar ve kendilerince oyunu daha zevkli hale getiriyorlar. Ucuz VP satın almak için Kopazar’ın sunmuş olduğu seçenekleri inceleyebilirsiniz. Valorant VP satın al ve sen de dildiğin skine sahip ol!

 

 

 

Valorant VP Satın Aldıktan Sonra Neler Yapılabilir?

Kopazar üzerinden VP satın aldıktan sonra Valorant’ın mağazası üzerinden dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Valorant’ın mağaza yapısı oldukça değişik; Mağazada her zaman bulabileceğiniz ve alabileceğiniz ürünler bulunmuyor, belli periyotlar ile yeni ürünler mağazaya geliyor ve satın almış olduğunuz Valorant VP ile bu ürünleri satın alıyorsunuz. Bu ürünler silahlar için kostüm olabiliyor, yine silahlar için ufak aksesuarlar olabiliyor, bıçak için yine çeşitli kostüm seçeneklerini Valorant mağazasında bulmak ve Valorant Points ile satın almak mümkündür. Valorant’ta ayrıca oyuncuların mağazada her zaman bulamayacakları seçeneklere de Gece Pazarında oyunun belli dönemlerinde, belli süreler ile kısıtlı olmak üzere yer verdiğini biliyoruz. Yine burada yer alan oyun içi içerikleri, Kopazar kullanarak satın almış olduğunuz ucuz VP ile satın alabilirsiniz.

Kopazar ile İndirimli Valorant VP Satın Al

Kopazar olarak sağlayabildiğimiz en ucuz VP fiyatları ile sizlere Valorant Points sunmayı hedefliyoruz. Fiyatlarımızı iyileştirebilmek ve sizlere en ucuz Valorant VP’yi sunmak için çabalıyoruz. Kopazar olarak Valorant Points alımınızda bizi tercih etmenizi öneriyoruz. 7/24 anında teslimat ile ne zaman VP’ye ihtiyacınız olursa sitemizden sipariş geçip, anında Valorant VP’nize sahip olabilirsiniz. Böylece mağazadan ne zaman bir şey almak isterseniz Kopazar.com üzerinden ucuz VP satın alarak, dilediğiniz kostüme kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Valorant Points ile Valorant oyununda birçok oyun iç içerik alabilirsiniz. Bunlar tamamen sizin tercihinize kalmış durumdadır. Favori silahlarınız için beğendiğiniz kostümleri alabilirsiniz ya da silahlarınız için etrafına takmak için aksesuar seçenekleri de bulunmaktadır. Bunlardan dilediğinizi satın alarak oyunu daha güzel hale getirebilirsiniz. Ancak bunlar için Valorant Points’e ihtiyacınız var, ucuz VP’ye de Kopazar ile ulaşabilirsiniz!

 

 

 

Her Bütçeye Uygun VP Fiyatları

Valorant Points almak isteyen oyuncuların aklına tabi ki öncelikle fiyatlarının ne kadar olduğu sorusu geliyor. Valorant VP fiyatları sitemizde yukarıda görebileceğiniz üzeredir. Piyasada rekabetçi fiyatlar ile size ucuz VP satın alma imkanı sunmak için her zaman çalışıyoruz. VP fiyatları konusuna gelecek olursak 13,95 TL’den başlamak üzere 568 TL’ye kadar çıktığını görebilmekteyiz. Böylece en ucuz 115 VP 14 TL, en pahalı da 5550 VP 568 TL olmak üzere VP fiyatlarından bahsetmek mümkündür. Bütçenize en uygun Valorant Points seçeneğini satın alarak, oyun içerisinden dilediğiniz içeriği satın alabilirsiniz. Böylece Valorant’ta oynamak istediğiniz kostümlerle beraber oyunu dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Valorant oyununda, oyun içi satın alma için kullanılan Valorant Puanı (VP) adı verilen bir sanal para birimi vardır. Valorant Puanı çeşitleri şunlardır:

 1. 150 VP: En küçük Valorant VP paketidir ve fiyatı 30.5 TL'dir.

 2. 600 VP: Bu paketin fiyatı 120.75 TL'dir.

 3. 1200 VP: Yaklaşık olarak 223.5 TL fiyatıyla en popüler Valorant Puanı paketlerinden biridir.

 4. 2200 VP: Bu paketin fiyatı 417.5 TL'dir.

 5. 3500 VP: Yaklaşık olarak 650 TL fiyatıyla en büyük Valorant Puanı paketlerinden biridir.

 6. 7300 VP: Bu paketin fiyatı yaklaşık olarak 1299 TL'dir ve en büyük Valorant Puanı paketidir.

Valorant oyuncuları, bu VP'leri oyun içinde karakterlerine kozmetik eşyalar, silah kaplamaları, karakter ve silah etkileri gibi sanal ürünler satın almak için kullanabilirler.

 

Valorant Points Nasıl Satın Alınır?

Kopazar ile Valorant Points satın almak oldukça kolay! Yukarıdaki seçeneklerden herhangi birini seçerek yanında bulunan "Satın Al" butonuna basınız, ardından aşağıdaki yönergeleri takip ediniz:

 1. Öncelikle Kopazar üyeliğiniz yok ise sitemize üye olunuz.

 2. Üye olduktan ve giriş yaptıktan sonra hesabınıza bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Paketlerimizi inceleyin ve ne kadarlık bir bakiye gerektiğini tespit edin, ardında bakiyenizi yükleyin.

 3. Size sunduğumuz paketleri inceleyerek satın almak istediğinizi seçeneğin yanındaki "Satın Al" butonuna tıklayın.

 4. Ardından adımları takip ederek Valorant VP satın alımınızı tamamlayın.

 5. Bundan sonra onay vermeniz gerekir. Bu işlemler esnasında üyelik hesabınıza girmeniz şarttır. Dolayısıyla henüz Kopazar hesabınız yok ise ücretsiz bir şekilde sitemize kayıt olabilirsiniz. Bundan sonra siparişiniz e-pin halinde size aktarılacaktır. VP satın al işleminden sonra sayfanın üst kısmında bulunan rehberi inceleyerek VP’yi nasıl hesabınıza tanımlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Valorant Points Nasıl Elde Edilir?

Valorant VP, Valorant oyununda kullanılan bir sanal para birimidir ve gerçek para karşılığında satın alınabilir. Valorant Points, oyuncuların oyun içi mağazada bulunan çeşitli kozmetik öğeleri satın almalarına olanak tanır.

Valorant Points elde etmenin birkaç yolu vardır. Bunlar şunlardır:

 1. Valorant Points Satın Almak: Valorant VP, Kopazar.com üzerinden veya oyun içi mağazadan gerçek para karşılığında satın alınabilir.

 2. Turnuvalara Katılmak: Valorant turnuvalarına katılarak ödül olarak VP kazanabilirsiniz.

Özetle, Valorant Points satın alınarak  ve turnuvalar aracılığıyla kazanılabilir.

Valorant Türkiye

Valorant, 2020 yılında piyasaya sürülmüş karakter tabanlı FPS oyunudur. Oyun, Riot Games tarafından geliştirilmiş ve yayımlanmıştır. Oyun, aynı League of Legends gibi Riot Games tarafından tasarlandığı için gerçekten oldukça başarılı bir oyun olduğunu söylemek gerekmektedir. Riot Games’in tecrübesi ile harmanlanmış olan Valorant, çok kısa süre içerisinde hem Türkiye’de hem de Dünya’da en çok oynanan FPS oyunları arasında yerini almayı başardı. Tabi ki bu başarısının arkasında Riot Games gibi LoL’ün de yapımcısının bulunmasının da büyük katkısı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra oyunun gerçekten büyük bir pazarlaması yapılmaktadır. Her video platformunda oldukça fazla Valorant videoları ve Valorant canlı yayınlarına denk gelmek mümkündür. Bunların yanı sıra da büyük ödüllere sahip Valorant turnuvalarının da sayısı oldukça fazladır. Bu sebepten ötürü Valorant, hem mevcut oyuncusunu koruyor hem de yeni oyunculara ulaşabiliyor.

Valorant Vp Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Points, League of Legends'da Kullanılabilir Mi?

Valorant VP'ler, Riot Pin sistemi ile artık her iki oyunda da kullanılabilmektedir. Almış olduğunuz RP'leri Valorant'ta, almış olduğunuz VP'leri de League of Legends'da kullanabilirsiniz. Ancak burada tabi ki farklılıklar olmaktadır. RP'den VP'ya yaklaşık %30 azalış, VP'den RP'ya yaklaşık %30 artış olarak çevrim sağlanmaktadır. Bu konuya örnek vermek gerekirse 250 RP'lik bir kodu Valorant'a girmek isterseniz 175 Valorant Points elde edeceksiniz.

Valorant VP'ler hangi sunucularda kullanılabilir?

Kopazar.com üzerinden almış olduğunuz Valorant VP kodlarını yalnızca TR sunucusunda kullanabilirsiniz. Almış olduğunuz ve alacağınız kodları TR sunucusundan başka sunucularda kullanamamaktasınız. Bölgesel fiyatlandırma olduğu için ve her sunucuda da VP fiyatları değişiklik gösterdiğinden dolayı tabi ki de kodlar her sunucuda kullanılamamaktadır. 

Valorant VP kodlarını kullanmak için herhangi bir süre sınırı var mı?

Valorant VP almak isteyen kullanıcıların aklına takılan bir diğer şey de Kopazar.com üzerinden alacakları Valorant Points kodlarının herhangi bir geçerlilik süresinin olup, olmadığı durumudur. Almış olduğunuz VP'lerin herhangi bir süresi ya da son kullanma tarihi bulunmamaktadır. Valorant VP satın alıp, dilediğiniz zamanda hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Aldığım VP kodlarını arkadaşım kullanabilir mi?

Evet, Kopazar.com'dan satın almış olduğunuz Valorant Points e-pin kodlarını arkadaşınıza verebilir ve arkadaşınızın hesabında tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Almış olduğunuz VP kodlarını herhangi bir hesaba özel olarak almadığınız için dilediğiniz hesapta kullanabilirsiniz. Tabi ki kodlar tek seferliktir :)

En Ucuz VP Kaç TL?

Fiyatlar zaman zaman değişiklik göstermekle beraber şu anda Kopazar.com'da satılan en ucuz VP seçeneği 300 VP - 24 TL'dir. Siz de bütçenize uygun Valorant Points seçenekleri ile Kopazar.com'dan VP'nizi alın, işinizi ucuza kapatın.

Valorant Points Alırsam Canlı Destekten Yardım Alabilir Miyim?

Valorant VP satın alımlarınızda yaşayacağınız olası problemler hakkında canlı destek ekibimiz mesai saatleri içerisinde size yardımcı olacaklardır. Kopazar.com'dan almış olduğunuz ürünüler hakkında canlı destekten yardım alabilirsiniz.

Valorant Points Alırken Hangi Ödeme Yöntemleri Kullanılabilir?

Kopazar.com üzerinden Valorant Points satın alımlarınızda kullanmak için altyapımızda çokça ödeme seçeneği bulunmaktadır. Kredi kartı, eft-havale seçenekleri ile çok zahmet etmeden kolayca sitemize bakiyenizi yükleyebilir ve VP satın alabilirsiniz. Kopazar'a bakiye yüklerken ya da VP satın alırken herhangi bir problem yaşarsan bize kolayca canlı destekten ulaşabilirsin.

Hangi Valorant Points Paketi Seçilmeli?

Bu tamamen Valorant'ta ne alacağınıza, ne istediğinize ve bütçenize bağlıdır. Kopazar olarak uygun fiyatlarla VP sunmaktayız, sunduğumuz seçeneklerimizden hangisi sizin için uygun ise onu satın alabilir ve Valorant hesabınıza VP'leri tanımlayabilirsiniz.

Valorant VP Fiyatları ve Valorant VP Satın Al

 

Valorant, Riot Games firması tarafından Ekim 2019 tarihinde Project A kod adı ile tanıtıldı. Valorant Free-To-Play 5v5 taktiksel birinci şahıs nişancı yani FPS tarzında bir oyun olarak tanıtıldı. 7 Nisan 2020 Tarihinde ise sınırlı bir erişime geçip kapalı beta olarak kullanıcılara sunuldu. 2 Haziran 2020’de resmi olarak Riot Games tarafından oyunculara sunulmuş oldu.

 

Valorant Nasıl Oynanır ve Özellikleri Nelerdir?

 

Valorant, 2 takımdan oluşur. Bu takımlar savunma ve saldırı takımıdır. Oyunda iki takımda 5’er kişiden oluşmaktadır. Savunma yapan takımın amacı harita da bulunan A ve B bölgelerini savunup o bölgelerde Spike Bombasını kurulmasını engellemek ve oyunu yenmektir. Saldırı takımı ise harita üzerinden bulunan A ve B bölgelerine Spike Bombasını kurup veya Savunma takımının bütün mensuplarını öldürüp oyunu kazanmaya çalışır.  Valorant oyununda hafif makineli tüfekler, av tüfeği, makineli tüfek, saldırı tüfeği ve keskin nişancı tüfeği silahları bulunuyor. Valorant’ta 10 adet harita bulunur. Bu haritalar ise Icebox, Bind, Haven, Split, Ascent, Fracture, Breeze, Pearl, Lotus, Sunset olarak sıralanabilir.

 

Valorant’ta 23 Ajan türü bulunmaktadır. Bu ajanlar Jett, Raze, Breach, Omen, Brimstone, Phoenix, Sage, Sova, Viper, Cypher, Reyna, Killjoy, Skye, Yoru, KAY/O, Chamber, Astra, Neon, FADE, Harbor, Gekko, Deadlock ve ISO ajanlarıdır. Bu karakterlerin C Yeteneği, F Yeteneği, X yeteneği ve Q yeteneği bulunur ve bu yetenekler ajanların özelliklerine göre değişmektedir. Bu çeşitli yeteneklerde Valorant’a çok iyi bir oynanış katmaktadır. Ayrıca Valorant’ta 4 farklı mod bulunmaktadır. Bu modları Derecesiz, Spike’a hücum, Ölüm Maçı ve Rekabete Dayalı olarak sıralayabiliriz.

 

Valorant Radyanit Puanı (RP) Nedir?

 

Radyanit Puanı, Valorant oyununda silah görünümlerini geliştirmek veya cephaneliğini iyileştirmek için kullanılan bir oyun içi para birimidir . Radyanit Puanı kazanmak için oyunda görevleri tamamlamak veya gerçek para yani Valorant VP ile satın almak gerekmektedir . Radyanit Puanı ile karakterlerin veya silahların ateş gücünü arttırmak mümkün değildir. Radyanit Puanı ile oyunda bulunan silah skinlerini geliştirip animasyonlarını daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

 

Valorant VP Nedir? ve VP Ne İşe Yarar?

 

Valorant’ta Valorant Point (VP) oyun içerisinde oyun tarafından çıkartılmış olan özel Mağaza ürünlerini almak kullanılan oyun parası olacak geçmektedir. Valorant VP yalnızca Türkiye sunucusunda kullanılmaktadır. Valorant Point - Valorant Puan (VP) ürününü joyalisveris.com sitesi üzerinden Riot Games yetkili satıcısı olarak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Valorant Point VP Miktarları Nedir?

 

Joyalisveris.com adresinde 225 Valorant Point VP, 925 Valorant Point VP, 1850 Valorant Point VP, 3400 Valorant Point VP, 5550 Valorant Point VP ve 11250 Valorant Point VP olmak üzere 6 adet ürün bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden satılan Valorant VP ürünlerini en uygun ve ucuz fiyata joyalisveris.com'dan satın alabilirsiniz. Oyunda bulunan Gece Pazarı sayesinde almak istediğiniz görünüm paketlerini ve silah paketlerini sitemizden üzerinden en ucuz Valorant VP satın alarak envanterinize ekleyebilirsiniz. Joyalisveris.com, Riot Games ile doğrudan anlaşmalı yetkili satıcıdır. Ucuza Valorant rp kodları seni bekliyor.

 

Valorant Point VP Fiyatları Nedir?

 

Valorant en ucuz vp aramakta olan Valorant oyuncuları için Joy Alışveriş olarak sizlere en ucuz fiyatlardan Valorant VP epinlerini sunmaktayız. Aşağıdaki fiyat listesi oyunun resmi sunduğu fiyat listesidir. Joy Alışveriş olarak biz sizlere en ucuza vp fiyatları sunuyoruz. 

 

 • Valorant 150 VP: 33 TL

 • Valorant 600 VP: 130 TL

 • Valorant 1200 VP: 250 TL

 • Valorant 2200 VP: 450 TL

 • Valorant 3500 VP: 700 TL

 • Valorant 7300 VP: 1400 TL

 

Valorant VP Nasıl Yüklenir?

 

Joy Alışveriş adresinden almış olduğunuz Valorant vp şu şekilde oyuna yüklenmektedir:

- Riot Games hesabınıza giriş yapın

- Valorant oyununuzu başlatın.

- Sağ üst köşede bulunan Valorant VP simgesine tıklayın. 

- VP simgesine tıkladığınızda Ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz sayfada "Riot Pin ve Kodlar" kısmına tıklayın.

- "Riot Pin ve Kodlar" kısmında kod girebileceğiniz bir kutucuk bulunmaktadır. Bu kutucuğa Joy Alışveriş sitesinden almış olduğunuz kodu girerek "Gönder" seçeneğine tıklayarayak VP miktarını oyuna ekleyebilirsiniz.

- Eklediğiniz VP miktarı ile dilediğiniz kozmetik ürünlerden alabilirsiniz.

 

Valorant Silah Paketleri Sürümleri Nelerdir ve Paketlerin Genel VP miktarları nelerdir?

 

Valorant'ta 5 adet Silah paket grubu sürümleri bulunmaktadır. Bunlar; Select (Özel), Deluxe(Üstün), Premium(İhtişamlı), Exclusive (Seçkin) ve Ultra seviyesidir. Bu sürümlerin silahları da kendilerine göre bir VP sıralamasına girmektedir.

 

Özel Silah grubunda bulunan silahlar 875 Valorant VP ile satın alınabilmektedir. 875 Valorant VP ürününün kaç tl olduğu veya fiyatı ise tek olarak alınamadığı için 600 + 3 adet 150 Valorant VP alarak bu grupta olan silahlardan istediğinizi satın alabilirsiniz. 

 

Üstün Silah grubunda bulunan silahlar 1275 Valorant VP ile satın alınabilmektedir. 1275 Valorant VP ürününün kaç tl olduğu veya fiyatı ise tek olarak alınamadığı için 1200 + 150 Valorant VP satın alınarak bu gruba dahil olan silahları alabilirsiniz.

 

Premium Silah grubunda bulunan silahlar 1775 Valorant VP ile satın alınabilmektedir. 1775 Valorant VP ürününün kaç tl olduğu veya fiyatı ise tek olarak alınamadığı için 1200 Valorant VP + 600 VP satın alınarak bu grupta bulunan silahları alabilirsiniz.

 

Seçkin Silah grubunda bulunan silahlar 2175 Valorant VP ve 2675 Valorant VP ile satın alınabilmektedir. 2175 Valorant VP veya 2675 Valorant VP ürünlerinin kaç tl olduğu veya fiyatı ise tek olarak alınamadığı için 2200 VP alınarak 2175 Valorant VP grubunda olanlar satın alınabilir. 2675 Valorant VP grubunda olanları satın almak için ise 2200 VP + 600 VP satın alarak bu gruptaki silahları satın alabilirsiniz.

 

Ultra Silah grubunda bulunan silahlar ise 2475 Valorant VP ile satın alınabilmektedir. 2475 Valorant VP ürününün kaç tl olduğu veya fiyatı ise 2200 + 2 adet 150 Valorant VP satın alınarak karşılanabilir. 

 

Valorant Bıçakların kaç VP olduğu ise yine bu gruplara bağlıdır:

 

Özel grubunda bulunan bıçaklar 1750 Valorant VP'dir. 1750 Valorant VP kaç tl veya fiyatı tek olarak alınamadığı için 1200 VP + 600 Valorant VP satın almanız gerekmektedir. 

 

Üstün grubunda bulunan bıçaklar ise 2550 Valorant VP ile satın alınabilmektedir. 2550 Valorant VP kaç tl veya fiyatı tek olarak alınamadğı için 2200 + 3 adet 150 VP satın almanız gerekmektedir.

 

İhtişamlı grubunda bulunan bıçaklar ise 3550 Valorant VP ile satın alınabilmektedir. 3550 Valorant VP kaç tl veya fiyatı tek olarak alınamadığı için 3500 + 150 VP satın alarak bu gruptaki bıçaklardan satın alabilirsiniz.

 

Seçkin grubunda bulunan bıçak ise 4350 Valorant VP ve 4950 Valorant VP ile satın alınabilmektedir. 4350 ve 4950 VP kaç tl veya fiyatı tam olarak satın alınamadığından belli değildir. 4350 Valorant VP'yi 3500 + 600 + 2 adet 150 VP satın alarak karşılayabilirsiniz. 4950 Valorant VP ürününü ise 3500 + 1200 + 3 adet 150 VP satın alarak karşılayabilirsiniz.

VALORANT

Buy Valorant Points with Bonus on valomacro

Valorant, developed by Riot Games and released in 2020, has been gaining momentum since its release and has managed to become one of the most played FPS games. As in every game, in Valorant, in-game purchases are made. Players purchase various appearances for their favorite weapons and characters in the game. Of course, in all games developed by Riot Games, these purchases do not have any contribution or harm to the competitiveness of the game. The currency used in the purchase of in-game items is called Valorant Points, which players obtain by purchasing e-pins. You can have Valorant VPs cheaper on Kopazar than on the official website. This way, you can buy any in-game content you want at reasonable prices.

 

You can select the cheap VP options available on Kopazar and easily get the desired content in Valorant.

 

What are Valorant Points (VP)?

What is Valorant VP? Valorant Points are the currency that allows you to buy more advantageous in-game content in the Valorant game. Valorant Points are used in-game to purchase content that is generally obtained by playing the game or for content that the game does not offer you. Valorant VP is sold to players in certain amounts for a certain payment. Users can support game developers with these payments and also have access to the desired in-game content. As you know, Riot Games sells in-game content, but players cannot gain any advantage over each other with these in-game items. They only buy various appearances for their weapons or characters and make the game more enjoyable for themselves. You can check the options offered by Kopazar to buy cheap VP. Buy Valorant VP and get the skin you want!

 

What Can I Do After Buying Valorant VP?

After purchasing VP on Kopazar, you can buy any product you want from Valorant's store. Valorant's store structure is quite different; there are not always products available that you can buy. New products are added to the store at certain intervals, and you buy these products with the Valorant VP you have purchased. These products can be costumes for weapons, small accessories for weapons, and various costume options for knives can be found in the Valorant store and can be purchased with Valorant Points. In addition, we know that in Valorant, there are options that players cannot always find in the store, which are available in the Night Market at certain periods and for limited periods of time. Here again, you can buy in-game content available in the Night Market with the cheap VP you purchased from Kopazar.

Buy Discounted Valorant VP with valomacro

Kopazar offers discounted Valorant VP purchase options with the cheapest VP prices we can provide. We strive to improve our prices and offer you the cheapest Valorant VP. We recommend choosing us when purchasing Valorant Points. You can order and instantly own your Valorant VP on our site at any time with 24/7 instant delivery. So, whenever you want to buy something from the store, you can easily reach your desired costume by buying cheap VP from valomacro.com

 

With Valorant Points, you can buy many in-game items in Valorant. The choice is entirely up to you. You can buy costumes that you like for your favorite weapons or choose accessory options to attach to your weapons. You can make the game look more beautiful by buying any of them. However, you need Valorant Points to buy them, and you can reach cheap VP with Kopazar!

 

VP Prices for Every Budget

Of course, the first question that comes to the minds of players who want to buy Valorant Points is how much they cost. VP prices can be seen on our site as you can see above. We are always working to offer you the opportunity to buy cheap VP with competitive prices in the market. Speaking of VP prices, we can see that they start at 24 TL and can go up to 620 TL. So, it is possible to mention VP prices as the cheapest 300 VP for 24 TL and the most expensive 8400 VP for 620 TL. By purchasing the most suitable Valorant VP option for your budget, you can buy any content you want within the game. This way, you can play the game with the costumes you want in Valorant as you like.

150 VP Valorant Points

Valorant’ı hem indirmek hem de oynamak ücretsizdir. Bir Riot hesabı oluşturarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Hesabınızı kişiselleştirmek için havalı silah kostümlere, kozmetikler ve savaş biletine ihtiyacınız olacak. Valorant Points (VP) satın alarak size sunulan koleksiyonların sahibi olun.

bottom of page